درباره شرکت

گروه نانو پارس اسپادانا

گروه نانو پارس اسپادانا متشکل از متخصصین و کارشناسان در رشته های مختلف شیمی،فیزیک، بیولوژی، مکانیک و ...  از سال 1380 کار خود را بر روی نانو ذرات و نانو کاتالیستها آغاز کرده اند.

این گروه در ابتدا با جمع آوری اطلاعات و بررسی روش های مرسوم تولید نانو ذرات فعالیت خود را آغاز کرد و پس از انجام تحقیقات کامل در سال 1386 با نام شرکت نانو پارس اسپادانا به کار خود ادامه داد .از آن پس فعالیت خود در این راستا توسعه بخشیده وموفق به ثبت روش جدید تولید نانو ذرات با نام Shoj گردید و در ادامه با تکمیل این روش اقدام به تولید نانو ذرات و نانو کاتالیست های مختلف نمود. ثبت اختراعات تولید نانوذرات انجام شد. توسعه از مقیاس آزمایشگاهی به نیمه صنعتی و صنعتی طی 6 سال با موفقیت به پایان رسید.

این شرکت در زمینه ی تولید نانوذرات و نانوکاتالیست های صنایع نفت , گاز و پتروشیمی, پالایشگاه ها و پتروشیمی ها, صنعت خودرو , صنایع نظامی ,صنایع دارویی و … فعالیت دارد.

شرکت نانو پارس اسپادانا تولید کننده نانوذرات و کاتالیست ها می باشد .این شرکت برای تولید نانو ذرات از روش ابداعی محققان خود که روش shoj نام گذاری شده است استفاده می کند.